Doprava zboží

Balík České pošty

Poplatek 99 Kč. Platba zboží je možná předem na účet či dobírkou. V případě dobírky se k ceně dopravy připočítává poplatek 30 Kč.

Nejobvyklejší způsob odběru zboží, který má své výhody. Patří k nejlevnějšímu způsobu navíc v případě vaší nepřítomnosti na doručovací adrese, je zásilka uložena na poště až 2 týdny.  Zboží je doručené zpravidla druhý až třetí den po odeslání objednávky z naší provozovny.

Balík PPL

Poplatek 190 Kč. Platba zboží je možná předem na účet či dobírkou. V případě dobírky se k ceně dopravy připočítává poplatek 30 Kč.

Jde o rychlou a pohodlnou dopravu. Zboží je dopraveno na Vaši adresu druhý den od odeslání z naší provozovny. Dopravce Vás kontaktuje ráno v den rozvozu a domluví se s Vámi na čase převzetí.

Balík Uloženka

Poplatek 40 Kč. Jedná se o systém jedenácti výdejních míst (Praha 3x, Brno 2x, Ostrava, Hradec Králové, Olomouc, Plzeň, České Budějovice, Ústí nad Labem, Zlín a Bratislava) na kterých si Vaši zásilku vyzvednete a zaplatíte. Adresy poboček naleznete zde.

V případě, že si zvolíte dopravu zboží pomocí Uloženky, vyberte prosím ve Vaší objednávce způsob platby „ bankovním převodem“ a do komentáře k objednávce napište pobočku, na které si zboží chcete vyzvednout. POZOR! Peníze neposílejte, zaplatíte je na místě při odběru Vašeho zboží.

Zboží je připraveno k vyzvednutí zpravidla druhý den po odeslání z naší provozovny. Sms zprávou budete upozorněni, že zboží je připraveno k vyzvednutí.

Osobní odběr

Poplatek 0 Kč. Platba za zboží je možná předem na účet či hotově při převzetí zboží.

Kde? V Brně, Údolní 33 nebo Břeclavi, Zámecké náměstí 7/6.

Po zaškrtnutí osobního odběru v objednávkovém formuláři Vás budeme kontaktovat a domluvíme se na konkrétním místě a čase převzetí Vámi objednaného zboží. Pro rychlejší komunikaci vyplňte prosím v objednávkovém formuláři i vaše telefonní číslo.

Ve zvláštních případech (instalace objednaného zboží přímo u Vás, odběr většího množství apod.) je možné se domluvit na závozu zboží po celé ČR i SR. Cena a termín dopravy se domlouvá individuálně.

Zasílání na Slovensko

Pro pohodlný nákup i ze Slovenska navštibte náš slovenský eshop  http://www.prirodna-zahrada.sk/

Ceny za zboží a za dopravu jsou zde uvedeny v Eurech. Na Slovensko zasíláme Slovenskou poštou, DPD a pomocí služby Uloženka.